فراخوان دومین جشنواره تخصصی رادیو تئاتر موج اعلام شد .

logo پیشنهاد از طریق پیامک

 

دبیرخانه دومین جشنواره تخصصی رادیو تئاتر موج (تنها جشنواره تخصصی رادیو تئاتر در ایران ) با هدف توجه و توسعه نمایش‌های رادیویی و رادیو تئاتر با رویکردی تخصصی و نیز در راستای معرفی و حمایت مستعدین علاقمند به فعالیت در این حوزه و با همکاری مرکز هنرهای نمایشی رادیو در دو بخش برگزار می‌کند.

 

۱-مسابقه رادیو تئاتر

 

۲-مسابقه نمایشنامه نویسی رادیویی

الف:تألیفی

ب:تنظیم نمایشنامه رادیویی

 

شرایط شرکت در بخش مسابقه رادیو تئاتر:

-متقاضیان حضوردراین بخش باید نسخه ای از نمایشنامه ی پیشنهادی خود را در قالب فایل word و طرح اجرایی خود را در یک صفحه و مجوز نویسنده و بیوگرافی به همراه عکس کارگردان را تا تاریخ ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۲ از طریق تارنمای اینترنتی جشنواره(www.mowjfestival.ir) به ثبت برسانند .

 

در صورت ضبط قبلی اثر فایل صوتی اثر با فرمت mp3 یا wav مورد قبول است و امکان بارگذاری آن بر روی تارنمای اینترنتی جشنواره فراهم است .

-هر متقاضی می تواند حداکثر ۳ اثر را ارسال نماید که با بررسی هیئت انتخاب آثار و اولویت بندی تنها یکی از آثار امکان حضور در جشنواره را خواهد داشت و در اجرای زنده رادیو تئاتر مورد ارزیابی هیئت داوران قرار خواهد گرفت. در بخش مهمان نیز با توجه به آثار رسیده، در صورت برخورد با شرایط خاص امکان حضور اثر یا آثاری در این بخش نیز وجود دارد.

 

 

شرایط شرکت در بخش مسابقه نمایشنامه نویسی رادیویی:

الف: تألیفی

متقاضیان حضوردراین بخش باید نسخه ای از نمایشنامه ی پیشنهادی خود را در قالب فایل word و بیوگرافی به همراه عکس نویسنده را تا تاریخ ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۲ از طریق تارنمای اینترنتی جشنواره(www.mowjfestival.ir) به ثبت برسانند .

ب: تنظیم نمایشنامه رادیویی

متقاضیان حضوردراین بخش باید نسخه ای از نمایشنامه ی پیشنهادی خود که میتواند اقتباس، برداشت آزاد و یا تنظیم نمایشنامه را در قالب نمایشنامه رادیویی درقالب فایل word ، مجوز نویسنده و بیوگرافی به همراه عکس نویسنده را تا تاریخ ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۲ از طریق تارنمای اینترنتی جشنواره(www.mowjfestival.ir) به ثبت برسانند .

در بخش مسابقه نمایشنامه نویسی رادیویی (تألیفی – تنظیم نمایشنامه رادیویی ) محدودیتی برای تعداد آثار ارسالی وجود ندارد و همچنین نمایشنامه هایی که در بخش مسابقه رادیو تئاتر شرکت نموده اند در صورت تمایل می توانند در این بخش نیز شرکت نمایند.

 

کلیه بخشهای جشنواره با موضوع آزاد برگزار می گردد و آثاری که با مضامین “سبک زندگی ایرانی اسلامی” باشند در اولویت قرار می گیرند.

 

به آثار برگزیده در صورت تشخیص دبیرخانه کمک هزینه ای اختصاص داده خواهد شد .

جوایز آثار منتخب:

-تندیس جشنواره

-لوح تقدیر

– جایزه معادل نقدی

 

– آثار برگزیده در صورت صلاحدید به جشنواره های معتبر بین المللی معرفی خواهند شد .

 

جشنواره ۲۱-۲۵ اسفند ماه برگزار خواهد شد.

 

لازم به ذکر است کلیه حقوق آثار دریافتی برای دبیرخانه جشنواره محفوظ است.

 

 

آدرس دبیرخانه : تهران – تقاطع خیابان انقلاب اسلامی و خیابان فلسطین – دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی – طبقه دوم

تلفکس : ۶۶۴۶۵۴۸۶

تارنمای اینترنتی جشنواره : www.mowjfestival.ir

ایمیل جشنواره : info@mowjfestival.ir

logoha2

About Author: modiriat

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>